Відділ продажів:
 • Телефон: +38 (050) 474 88 11

 • Телефон: +38 (067) 474 88 11

Служба сервісу: +38 (057) 738-76-38

Про завод

З 2005 р. слово Варна в Україні ім’я загальне. Майже слова насос і Варна стали синонімами. Всі, хто хоч раз зіткнувся з придбанням насоса, дізнався і пам’ятає назву цієї фірми. А в 2006 році до слова Варна додалося слово Спрут. У парі вони немов щупальцями обплутали своєю мережею всю країну. Обплутали у хорошому сенсі цього слова, тому що компанія Варна під торговою маркою Спрут випускає повний спектр насосів побутового спрямування. Асортименти досить широкий для того, щоб задовольнити будь-якого споживача. Причому вся продукція піддається суворому, багаторівневому контролю за європейськими нормативами якості відповідно до в

Продукція компанії ТОВ «ВАРНА»

Перелік обладнання для систем опалення, холодного та гарячого водопостачання, водовідведення та каналізації:

 • електричні насоси;
 • вихрові насоси;
 • самовсмоктувальні насоси;
 • відцентрові насоси;
 • насоси для басейнів та фонтанів;
 • дренажні насоси;
 • побутові каналізаційні установки;
 • побутові насосні станції;
 • польові заправні станції;
 • мотопомпи.

До цього різноманіття додається випуск комплектуючих виробів до обладнання та розширювальних баків різної конфігурації.

Виробнича база компанії Варна може забезпечити гідне якість продукції. Кожна партія обладнання обов’язково проходить повні передпродажні випробування на спеціальному стенді. Інноваційний підхід щодо удосконалення технологій, відповідальний підхід до контролю якості, високий рівень сервісу та обов’язкове сертифікування продукції вивели ТОВ «ВАРНА» на рівень провідного виробника побутової насосної техніки в Україні.

Щорічне поповнення асортиментного переліку модернізованої, відповідно до постійно змінних потреб внутрішнього ринку продукції, стало гарною традицією. Найвибагливіший споживач завжди знайде тут останні новинки. Пропонуючи встановлення та обслуговування свого обладнання компанія «прив’язує» до себе покупця і спонукає його до довгострокових, взаємовигідних відносин.

Член «Укр Водоканал Екологія», (Асоціація водопровідного та каналізаційного комплексу України), один із провідних членів Української інженерної академії компанія «Варна» успішно випускає побутову насосну техніку. Крім того, вона бере активну участь у програмі модернізації техніки на державних об’єктах. Наприклад можна назвати реконструкцію басейно — фонтанних комплексів країни. Базові принципи при створенні рішень щодо модернізації, інновації та оновлення насосного обладнання, на яких, як на трьох китах, стоїть ТОВ «Варна», це Професіоналізм; Якість; Стабільність.

Етапи розвитку та становлення ТОВ Компанії «ВАРНА»

1995 рік.

Налагодження контактів із українськими компаніями з виробництва побутової насосної техніки. Укладання договорів на дистриб’юторську діяльність.

Перелік заводів-виробників, що поповнили портфель пропозицій ТОВ «Варна»:

 1. Виробники Харкова:
  ХЕЛЗ;
  Промелектро;
  Електромашина.
 2. Полтава – електромотор.
 3. Бердянськ — Південгідромаш.
 4. Конотоп – Червоний металіст.
 5. Київ – Електро-побут-прилад.

2003 рік.

 1. Вихід європейський ринок. Портфель пропозицій компанії стає міжнародним.

  ТОВ «Варна» стає офіційним дистриб’ютором італійського бренду «Nocci». Укладається договір на представництво по всій території України.
  Аналогічним чином розпочинаються професійні відносини з відомими європейськими фірмами Zilmet та Italtechnika.

2004 рік.

Цього року відбувається Міжнародна спеціалізована виставка AKWATERM. Компанія Варна бере в ній участь як офіційний дистриб’ютор низки фірм України та Європи, що виробляють побутові електричні насоси та обладнання.

2005 рік.

Важлива віха історія розвитку компанії.

ТОВ «Варна» виростає з коротких штанців і починає випускати власну продукцію. Вона розпочинає виробництво побутової насосної техніки під брендом SPRUT.

І, продовжуючи налагоджувати контакти з європейськими фірмами-виробниками, компанія укладає довгостроковий договір просування датської торгової марки «GRUNDFOS».

2006 рік.

Починається формування нової торгової мережі для продажу продукції під марками SPRUT та «Насоси та обладнання».

2007 рік.

Знову участь у міжнародній виставці «Акватерм». Але тепер уже у статусі компанії виробника.

2008 и 2009 рік.

Продовжується активне розширення дилерської мережі «SPRUT».

2010 рік.

Завершення створення найбільшої в Україні дилерської та дистриб’юторської мережі, зокрема створення мережі сервісного обслуговування ТОВ «Варна».

2011 рік

У портфель дистриб’ютора ТОВ «Варна» додається договір на співпрацю з провідною китайською компанією CNP, великим розробником та виробником промислової насосної техніки.

2012 рік

Спільно з партнерськими фірмами АР КРИМ та Компанією Н2О цього року проводиться Перша Всеукраїнська Конференція REGATA-2012 (UKR PUMP).

Основні завдання конференції:

 • Підбиття результатів спільної співпраці;
 • Обмін практичним досвідом з просування торгових марок «Насоси плюс та обладнання» та «SPRUT»;
 • Планування початкового просування насосного обладнання у промисловому напрямку.

2013 рік

Компанії ТОВ «Варна» виповнюється 10 років. Цій події присвячується друга виставка REGATA-2013 (UKR PUMP).

Підведено основні підсумки:

 • Темпи розвитку технічного виробництва промислового насосного обладнання під торговою маркою VARNA;
 • Звіт із запуску нової технологічної лінії з випуску автоматичних водопостачальних станцій;

Спільно з іншими дистриб’юторами здійснюється велика рекламна компанія торгових марок до наступного чергового опалювального сезону.

Першу участь компанії ТОВ «Варна» у Міжнародному Конгресі виробників та виставці насосної техніки ЕТЕВК 2013. На конгресі обговорювалися перспективи розвитку найновіших технічних досягнень у секторі водозабезпечення. Були також порушені найбільш злободенні питання в галузі холодного та гарячого водопостачання та каналізації. Не залишилися поза увагою варіанти поліпшення екологічної обстановки, оптимізації економіки управлінні. Важливість правильного вирішення цих проблем є очевидною. Адже від цього залежить успішне подолання кризових тенденцій у галузі та її подальший довгостроковий розвиток.

Цього ж року Компанія Варна подає заявку на членство та приймається до Української Інженерної Академії.

Під егідою Академії об’єднуються передові вчені та фахівці України для посилення темпів нарощування технічно-інтелектуального потенціалу у сегменті інженерної діяльності.

2014 рік

У місті Яремче проходить науково-практичний семінар з водопостачання. ТОВ «Варна» бере у ньому активну участь. Основні теми семінару:

 • Питання збереження ресурсів за якісного водопостачання;
 • Основні напрямки розвитку водопровідного господарства Української республіки.
 • Проведення регіонального форуму у 2014 році щодо підписання аспектів регіональної політики.
 • Подання новинок насосного обладнання.

ТОВ «Варна» обґрунтовано вливається до лав членів Української асоціації виробників ВКГ «Укр Водоканал Екологія».

2015 рік.

Заходи, в яких Компанія ТОВ «Варна» бере участь у цьому році:

10-та щорічна Міжнародна Конференція. Місто Яремче.

Порядок денний конференції:

 • Головні напрямки розвитку ВК комплексу України;
 • Якісне водопостачання та збереження природних ресурсів.
 • Другий регіональний форум.
 • 7-я спеціалізована виставка «Вода-тепло-повітря». Місто Львів
 • 10й Конгрес та виставка ТЕВК 2015. Місто Іллічівськ Одеської області.
 • Міжнародна спеціальна виставка «Вода-тепло-будинок». Місто Кіровоград

2016 рік

Список заходів, у яких Компанія ТОВ «Варна» бере активну участь у цьому році:

 • 11-я Міжнародна науково-практична конференція «Збереження природних ресурсів за високої якості послуг є головним завданням Житлового Комунального Комплексу України». Яремча.
 • 2-я Спеціалізована Міжнародна виставка «Вода-Тепло-Дом-2016». Київ
 • Наукова Практична Конференція з теми водопостачання та каналізація. Порядок денний: «Нові рішення централізованих систем комунального господарства щодо транспортування водних ресурсів у 2016 році». Місце проведення конференції Одеська область, місто Чорноморськ.
 • Семінар з науково-практичної тематики «Підвищення якості обслуговування в питаннях каналізації та водопостачання. Основні обов’язки підприємств у водопровідному та каналізаційному господарстві регіонів». Місце проведення: Хмельницька область, місто Кам’янець-Подільський.

2017 рік.

Перелік основних заходів, у яких ТОВ Варна брала участь у правах гідного представника галузі.

 • Вкотре проводиться вже 12-я Міжнародна конференція «Збереження природних ресурсів за високої якості послуг є головним завданням Житлового Комунального Комплексу України» Місце проведення, місто Яремче.
 • Щорічна Технічна виставка ЕТЕВК 2017. при Міжнародному конгресі. Розшифровка абревіатури виставки — Екологія-Технологія-Економіка-Водопостачання-Каналізація. Місце проведення – м. Чорноморськ, Одеська область.
 • Проводиться 3й Міжнародний Екологічний Форум ЕНЕРГІЯ І ВОДА. У програмі форуму проведення третьої спеціальної міжнародної виставки Вода-тепло-дім
  Чергове проведення Регіонального форуму у 2017 році. Місце проведення форуму, місто Харків.

Цього року відзначається діяльна участь Компанії Варна у новому проекті «Ніч науки». Виникнення проекту зумовлюється необхідністю вирішення проблем у питаннях Енергетичної ефективності у галузі.

2018 рік

Компанія ТОВ «Варна» взяла участь у:

 • 3-й Міжнародній науковій практичній конференції зі збереження природних ресурсів та якісного водопостачання. Що є головним напрямком розвитку у водопровідному та каналізаційному господарстві республіки Україна.
 • Міжнародний форум з енергогосподарства, що вперше проводився під назвою «SMART CITY end ЕкоСистема».
 • Участь у проведенні четвертого міжнародного форуму «ВОДА та ЕНЕРГІЯ»

Активна участь у проведенні різного рівня конференцій та форумів дозволяє компанії «Варна» постійно тримати руку на пульсі розвитку у своїй галузі. У поєднанні з професійним підходом при виробництві обладнання, суворій системі перевірки якості продукції, що випускається, і добре налагодженою мережею продажів і сервісного обслуговування, виходить відмінний результат. Саме цей фактор виводить ТОВ «Варна» у лідера з виробництва насосного обладнання.

Поделиться:
Замовити зворотній дзвінок
Залишіть номер телефону та отримайте консультацію
Замовити